Dvoudenní kurz dává studentovi dostatek času plně pochopit různé techniky, aby je mohl následně začlenit do svého každodenního života. Vítán je kdokoli nad 18 let bez ohledu na náboženské vyznání, duchovní cestu či kulturní příslušnost. Podrobné informace o atma kryia józe naleznete zde.

Dle nařízení vlády jsou nyní zrušeny všechny kurzy. Děkuji za pochopení.

Datum konání 4/2023 termín bude upřesněn

Časový harmonogram​ 9 – 17

Místo konání Horní Vítkov 46, Chrastava – Liberec

Cena 4 800 Kč

Informace k přihlášení na kurz Atma Kriya  jogy:

Na stránkách Bhaktimarga.cz ve složce Události, najdete příslušný kurz Atma Kriya Jogy, kurz příslušného lektora a termín. Kliknete na tento odkaz a zde bude tedy uveden datum, čas, místo konání, organizátor, telefon, kontakt a cena za kurs. Přihlásit se můžete na kurz v případě, že na konci tento kurz bude Vámi přes platební bránu bankovní kartou uhrazen. Následně dostanete potvrzení o přihlášení kurzu. V případě Vašeho storna z důvodů nemoci a vážných důvodů, proč se nezúčastníte, musíte napsat na email. adresu : udalosti@bhaktimarga.cz. V rámci storna podmínek Vám bude vrácena zaplacená částka za kurz a učitel bude informován o Vašem zrušení kurzu. 

„Doufám, že se budu taky tak smát očima, tváří, tak jako ty. Včera jsem zažil při Atma, že jsem v duchu tančil a vzpomněl jsem si jak si ukazovala na konci kurzu jak se dá ,,japovat“ v trávě za chůze, konečně jsem tančil.

Reference

Vlastík

„Setkání s Jájou Vás změní.“

Jana Janoušková, autorka kuchařek pro zdraví,

„Jája je světlo a láska“

Karel

„Mám nejlepší učitelku Atma kriya jógy“

Zdeňka