Pánevní dno jak jej ještě neznáte – metoda 3×3

Školu pánevního dna založila v roce 2004 fyzioterapeutka, psychoterapeutka a cvičitelka jógy Renata Sahani Skálová. Škola má své následovnice – certifikované lektorky metody 3×3, které ji nesou dále do světa.

Cvičení metodou 3×3 propojuje moderní západní fyzioterapii s psychosomatikou a ženskou jógou. Pánevní dno nevnímáme jako sval,ale jako živou bytost. Komunikuje, s námi, jenom jsme na to zapomněly. Takže se nám marně snaží dovolat a ignorance tohoto volání nás pak dovádí k zdravotním potížím, které zná každá žena ze svého života.

Metoda 3 X 3 Vám otevře cestu k Vaší ženské kráse a sebevědomí.

Naučte se, jak s Vaším pánevním dnem navázat kontakt, jak s ním komunikovat. Komunikace probíhá v rovině fyzické, emoční a velmi důležité rovině energetické. Pánevní dno je živá svalová květina na dně naší pánve.

Často ani nevíme, že nějaké máme. Přitom tato svalová miska na dně naší pánve, ve které jsou jako ovoce v míse uloženy ženské orgány, neodpovídá pouze za udržení moče, nebo bolesti v kříži, ale také za emoce. Je mechanickým těžištěm našeho těla i těžištěm životní energie a vitality.

Dýchá v nás pulzem květiny, která rozkvétá a zase se zavinuje v poupě. Teprve zvědoměním svého pánevního dna můžeme porozumět jeho řeči. Pojďte se naučit využívat zdroj inspirace, intuice a síly – pánevní dno ženy.

Metoda 3 X 3 podporuje zdraví ženy na všech úrovních

  • Chcete přirozeně počít dítě?
  • Porodit bez obav?
  • Užívat si sexualitu?
  • menopauze žít a ne se trápit močovou inkontinencí, gynekologickými potížemi nebo bolestí při menstruaci?
  • Posilte si vitalitu a radost ze života, zpracujte si ženská témata jednou pro vždy.
  • Cvičení znásobí Vaši tvořivost
  • Pomáhá i při únavovém syndromu, strachu, úzkostech a depresích.

Poznejte sama sebe skrze Vaše pánevní dno.

Poznejte skrytá zákoutí hloubky duše ženy.

Nabízím individuální terapie, zavolejte mi na 
+420 731 603 984