Terapeutická metoda ověřená tisíciletími

Akupunktura je metoda stará tisíce let, přesné datum jejího vzniku se nedá určit. Je to velmi účinná metoda pro řešení nejrůznějších zdravotních obtíží od bolestí pohybového aparátu až po problémy s jednotlivými orgány. Akupunkturou lze řešit i tzv. „civilizační nemoci“ způsobené sedavým zaměstnáním, nedostatkem pohybu, nesprávnými pohybovými návyky, dále akutní potíže po úrazech a také chronické problémy.

Efektivní řešení nejrůznějších zdravotních potíž rozprouděním energie v zablokovaných drahách.

Mám výborné výsledky jak s akutními, tak i s chronickými potížemi, často již po prvním sezení bývá citelná úleva.  Doba potřebná pro sérii akupunkturních  či akupresurních sezení závisí na charakteru zdravotních potíží. Akutní potíže lze příznivě ovlivnit v několika akupunkturních či akupresurních sezeních. Dlouhodobé potíže vyžadují sérii sezení: jednou týdně většinou po dobu 6-7 týdnů. U vysloveně chronických potíží může být potřebných 8-10 sezení nebo kratší sérii sezení zopakovat s odstupem 4-6 týdnů.

V současné chvíli praktikuji tzv. alchymistická akupunktura, která řeší jak tělesnou fyzickou stránku, tak energetickou a emocionální stránku. Jedná se o celostní přístup ke klientovi a jeho zdraví.

Objednejte se na individuální terapii