Kdo jsem

Jmenuji se Jarmila Anna Bartošová a je mi požehnaných 60 let. Během svého krásného života jsem prošla mnohými kurzy a semináři, které se týkaly mého osobního růstu. Po usilovném hledání jsem našla svoji cestu – cestu k lásce, cestu k otevřenému srdci a cestu ke svobodě.

​Hlavní životní náplní je tedy cesta Bhakti, cesta oddanosti, lásky k sobě a k ostatním, je to životní úkol v přítomném okamžiku měnit naši negativitu v pozitivní energii a vnímat na každém našem kroku Boží energii.

Bhavatarini je mé duchovné jméno, které jsem obdržela od svého duchovního mistra Parahamsy Swámího Vishwanandy. obsahuje v sobě energie Durgy- Božské Matky.

Mou hlavní životní náplní je cesta oddanosti a lásky.

Jak mohu pomoci na cestě k lásce Vám?

Během své cesty k sobě samé jsem se naučila mnoho technik. Některé z nich jsem studovala (nebo stále studuji) tak, abych je byla schopná předávat dále a učit jim druhé.

​Sat Guru Premavatara Srí Swámi Vishwanandu mne inicioval před 4 lety jako duchovního učitele Atma Kriya jógy. Již 4 roky pořádám kurzy Duchovní jógy. Součástí těchto technik je OM Chanting, jehož jsem koordinátorem a dvakrát do měsíce ho v Liberci pořádám.

Jsem lektorkou čchi-kungu a pořádám v Liberci pravidelné kurzy. Techniky čchi-kungu, které učím jsou jedinečné tím, že cvičíme jak jinové tak jangové cviky. Často se cvičí pouze jin.

Již 4 roky sem lektorkou této metody cvičení pánevního dna 3×3. Tato metoda jako první řeší problematiku pánevního dna ženy komplexně v rovině fyzické, emoční i energetické.

​V současné době druhým rokem studuji alchymistickou akupunkturu v Bratislavě, která řeší jak fyzickou stránku těla, tak její emocionální a energetickou stránku. Navázala jsem tím na pětileté studium v Praze u pana Řešátka.

​Absolvovala jsem také roční kurz spirální jógy, které mne natolik uchvátila a vyřešila mnoho zdravotních problémů, že jsem se rozhodla učit i techniky spirální jogy.

​Jsem Mistr učitel Reiki, zasvěcená od Kranti Niritya, u které jsem prošla roční školou seberozvoje a sebepoznání na všech dostupných úrovních.

​Také jsem absolvovala roční školu Tantry, jsem certifikovanou lektorkou Loona Dance a měsíční matkou Moon mother.